CS30D2006 - GavazziAutomation
Die Carlo Gavazzi Gruppe
IR_CS 30 D.png
CS30D2006
Spezifikationen
Rated control supply voltage Us at AC 50HZ
0 V ... 0 V
Rated control supply voltage Us at DC
6 V ... 48 V
Nominal current
30 A