CD34CNFLFNOT5 - GavazziAutomation
Zurück zur Übersicht
Sensors
Capacitive sensors
CD34CNFLFNOT5_12x12.png
CD34CNFLFNOT5
Capacitive Level Sensor, Flush mountable, Water-based Liquids, Power Supply 10-30VDC, NPN Output, N.O, M8 Pig-tail PVC, Housing 8 x 16 x 34 mm, ECOLAB, IP65, IP66, IP67, IP68 and IP69K
Spezifikationen
Installation Type
Concise
Output type
NPN
Output function
Normally open contact
Connection type
Connector M8
Housing type
Cuboid
Housing material
Plastic
Rated power supply
10 V ... 30 V