CTD8V2505AXXX - GavazziAutomation
Tilbage til oversigt
Current Transformers
Solid core
CTD 8V.png
CTD8V2505AXXX
Solid core Current transformer 250A/5A
Specifikationer
Rated primary current
250 A
Output
5 A
Hole diameter
31 mm (1.22 in)
Max busbar width
31 mm (1.22 in)