CTD1Z2505AXXX - GavazziAutomation
Tilbage til oversigt
Current Transformers
Solid core
CTD1Z_PIC.jpg
CTD1Z2505AXXX
Solid core Current transformer 250A/5A
Listepris
N/A
Tilgængelighed
Har du spørgsmål om dette produkt? Kontakt os
Specifikationer
Rated primary current
250 A
Output
5 A
Hole diameter
22 mm (0.87 in)