SPPC52001FC - GavazziAutomation
Tillbaka till översikt
Power Supplies and UPS
Open-frame power supply
SPPC 12200 1FC.png
SPPC52001FC
Switching Power Supply, AC/DC, 200W, 5V, Screw Terminals, Enclosed type, with accessory for DIN-Rail Mounting, Over-load, Over-voltage and Short-circuit Protections, 99x50x199mm metallic housing
Listpris
Tillgänglighet
Minsta beställningsantal för denna produkt är 100
Har du frågor om den här produkten? Kontakta oss
Specifikationer
Rated output voltage DC
5 V
Power output
200 W
Max. output current DC
40 A
Terminal type
Screw connection
Rail mounting possible
Ja
Wall mounting possible
Nej
Degree of protection (IP)
IP20
Width
99 mm
Height
50 mm
Depth
199 mm