RF1A23M25 - GavazziAutomation
Tillbaka till översikt
Solid State Relay
Panel mount
SSR_RF1.png
RF1A23M25
1-pole panel mount SSR, Zero-cross switching, Operating voltage (Ue): 24 - 280 Vac (600 Vp), Rated current (Ie): 25 Aac, Control voltage (Uc): 9 - 18 Vdc, Built-in overvoltage protection, Certified (EN60335-1), Packed x10
Listpris
Tillgänglighet
Minsta beställningsantal för denna produkt är 10
Har du frågor om den här produkten? Kontakta oss
Välj kylfläns
Specifikationer
Output switching mode
Zero cross
Number of poles
1
Rated current AC-51
25 A
Operating voltage
24 V ... 280 V
Control voltage AC
0 V ... 0 V
Control voltage DC
9 V ... 18 V