RA2A23D25M - GavazziAutomation
Tillbaka till översikt
Solid State Relay
Panel mount
SSR_RA2A.png
RA2A23D25M
2-pole panel mount SSR, Zero-cross switching, dual control for inductive loads, Operating voltage (Ue): 24 - 265 Vac (650 Vp), Rated current (Ie): 25 Aac, Control voltage (Uc): 4.5 - 32 Vdc
Listpris
Tillgänglighet
Har du frågor om den här produkten? Kontakta oss
Välj kylfläns
Specifikationer
Output switching mode
Zero cross
Number of poles
2
Rated current AC-51
25 A
Rated current AC-53a
5 A
Operating voltage
24 V ... 265 V
Control voltage DC
4.5 V ... 32 V