CTD9S4001AXXX - GavazziAutomation
Tillbaka till översikt
Current Transformers
Split core
CTD 9S.png
CTD9S4001AXXX
Split core Current transformer 400A/1A
Specifikationer
Rated primary current
400 A
Output
1 A
Hole diameter
36 mm (1.41 in)
Max busbar width
36 mm (1.41 in)