CTD10S16001AXXX - GavazziAutomation
Tillbaka till översikt
Current Transformers
Split core
CTD 10S.png
CTD10S16001AXXX
Split core Current transformer 1600A/1A
Specifikationer
Rated primary current
1600 A
Output
1 A
Hole diameter
51 mm (2.01 in)
Max busbar width
51 mm (2.01 in)