CLP2EB1B024 - GavazziAutomation
Tillbaka till översikt
Sensors
Level sensors
CLP2EB1B024_12x12.png
CLP2EB1B024
Conductive 2-point level controller, plug in mount, filing-emptying function, sensitivity 5 Kohm -150 Kohm, 1 x SPDT relay output, supply voltage 24VAC, 35.5x81x60,2mm housing, IP20
Specifikationer
Adjustable sensitivity
Nej
Rated operating voltage
0 V ... 0 V