RP1D060D4 - GavazziAutomation
Terug naar overzicht
Solid State Relay
PCB mount
SSR_RP1A.png
RP1D060D4
1-pole PCB mount SSR, DC switching, Operating voltage (Ue): 1 - 60 Vdc, Rated current (Ie): 4 Adc, Control voltage (Uc): 4.25 - 32 Vdc, Packed x10
Lijstprijs
Beschikbaarheid
De minimale bestelhoeveelheid voor dit product is 10
Vragen over dit product? Neem contact met ons op
Specificaties
Output switching mode
DC
Number of poles
1
Rated current category
1-5 A-DC
Operating voltage
1 V ... 60 V
Control voltage AC
0 V ... 0 V
Control voltage DC
4.25 V ... 32 V