RK2A60D50CX30 - GavazziAutomation
Terug naar overzicht
Solid State Relay
Panel mount
SSR_RK2_C.png
RK2A60D50CX30
2-pole panel mount SSR, Zero-cross switching, Operating voltage (Ue): 42 - 660 Vac (1200 Vp), Rated current (Ie): 50 Aac, Control voltage (Uc): 4 - 32 Vdc, Built-in overvoltage protection, Certified (EN60335-1), Packed x30
Lijstprijs
Beschikbaarheid
De minimale bestelhoeveelheid voor dit product is 30
Vragen over dit product? Neem contact met ons op
Koellichaam selecteren
Specificaties
Output switching mode
Zero cross
Number of poles
2
Rated current AC-51
50 A
Rated current AC-53a
12 A
Operating voltage
42 V ... 660 V
Control voltage AC
0 V ... 0 V
Control voltage DC
4 V ... 32 V