RF1A23M25 - GavazziAutomation
Terug naar overzicht
Solid State Relay
Panel mount
SSR_RF1.png
RF1A23M25
1-pole panel mount SSR, Zero-cross switching, Operating voltage (Ue): 24 - 280 Vac (600 Vp), Rated current (Ie): 25 Aac, Control voltage (Uc): 9 - 18 Vdc, Built-in overvoltage protection, Certified (EN60335-1), Packed x10
Lijstprijs
Beschikbaarheid
De minimale bestelhoeveelheid voor dit product is 10
Vragen over dit product? Neem contact met ons op
Koellichaam selecteren
Specificaties
Output switching mode
Zero cross
Number of poles
1
Rated current AC-51
25 A
Operating voltage
24 V ... 280 V
Control voltage AC
0 V ... 0 V
Control voltage DC
9 V ... 18 V