RA60110-D16 - GavazziAutomation
Terug naar overzicht
Solid State Relay
Panel mount
SSR_RA.png
RA60110-D16
1-pole panel mount SSR, Zero-cross switching, Operating voltage (Ue): 24 - 690 Vac (1600 Vp), Rated current (Ie): 110 Aac, Control voltage (Uc): 3 - 32 Vdc
Lijstprijs
Beschikbaarheid
Vragen over dit product? Neem contact met ons op
Koellichaam selecteren
Specificaties
Output switching mode
Zero cross
Number of poles
1
Rated current AC-51
110 A
Rated current AC-53a
30 A
Operating voltage
24 V ... 690 V
Control voltage DC
4.5 V ... 32 V