CTD9H30001AXXX - GavazziAutomation
Terug naar overzicht
Current Transformers
Solid core
CTD 9H.png
CTD9H30001AXXX
Solid core Current transformer 3000A/1A
Specificaties
Rated primary current
3000 A
Output
1 A
Hole diameter
36 mm (1.41 in)
Max busbar width
36 mm (1.41 in)