CTD8V12501AXXX - GavazziAutomation
Terug naar overzicht
Current Transformers
Solid core
CTD 8V.png
CTD8V12501AXXX
Solid core Current transformer 1250A/1A
Lijstprijs
N/A
Beschikbaarheid
Vragen over dit product? Neem contact met ons op
Specificaties
Rated primary current
1250 A
Output
1 A
Hole diameter
31 mm (1.22 in)
Max busbar width
31 mm (1.22 in)