CTD8V10005AXXX - GavazziAutomation
Terug naar overzicht
Current Transformers
Solid core
CTD 8V.png
CTD8V10005AXXX
Solid core Current transformer 1000A/5A
Specificaties
Rated primary current
1000 A
Output
5 A
Hole diameter
31 mm (1.22 in)
Max busbar width
31 mm (1.22 in)