CTD6S7501AXXX - GavazziAutomation
Terug naar overzicht
Current Transformers
Split core
CTD 6S.png
CTD6S7501AXXX
Split core Current transformer 750A/1A
Lijstprijs
N/A
Beschikbaarheid
Vragen over dit product? Neem contact met ons op
Specificaties
Rated primary current
750 A
Output
1 A
Hole diameter
52 mm (2.04 in)
Max busbar width
60 mm (2.36 in)