CTD11V30005AXXX - GavazziAutomation
Terug naar overzicht
Current Transformers
Solid core
CTD 11 V pr.png
CTD11V30005AXXX
Solid core Current transformer 3000A/5A
Lijstprijs
N/A
Beschikbaarheid
Vragen over dit product? Neem contact met ons op
Specificaties
Rated primary current
3000 A
Output
5 A
Hole diameter
38 mm (1.49 in)
Max busbar width
38 mm (1.5 in)