CTD10S12501AXXX - GavazziAutomation
Terug naar overzicht
Current Transformers
Split core
CTD 10S.png
CTD10S12501AXXX
Split core Current transformer 1250A/1A
Specificaties
Rated primary current
1250 A
Output
1 A
Hole diameter
51 mm (2.01 in)
Max busbar width
51 mm (2.01 in)