RM1E48AA25 - GavazziAutomation
Torna alla panoramica
Solid State Relay
Panel mount
SSR_RM1E.png
RM1E48AA25
1-pole panel mount SSR, Proportional control (Phase angle), Operating voltage (Ue): 200 - 550 Vac (1200 Vp), Rated current (Ie): 25 Aac, Input: 4 - 20 mAdc, Built-in overvoltage protection
Prezzo di listino
Disponibilità
Hai domande su questo prodotto? Contattaci
Seleziona dissipatore
Specifiche
Output switching mode
Proportional
Number of poles
1
Rated current AC-51
25 A
Operating voltage
200 V ... 550 V