RA2A23D25 - GavazziAutomation
Torna alla panoramica
Solid State Relay
Panel mount
SSR_RA2A.png
RA2A23D25
2-pole panel mount SSR, Zero-cross switching, dual control, Operating voltage (Ue): 24 - 265 Vac (650 Vp), Rated current (Ie): 25 Aac, Control voltage (Uc): 4.5 - 32 Vdc
Prezzo di listino
Disponibilità
Hai domande su questo prodotto? Contattaci
Seleziona dissipatore
Specifiche
Output switching mode
Zero cross
Number of poles
2
Rated current AC-51
25 A
Operating voltage
24 V ... 265 V
Control voltage DC
4.5 V ... 32 V