CTD8V1501AXXX - GavazziAutomation
Solid core
CTD 8V.png
CTD8V1501AXXX
Solid core Current transformer 150A/1A
Specifiche
Rated primary current
150 A
Output
1 A
Hole diameter
31 mm (1.22 in)
Max busbar width
31 mm (1.22 in)