CS30A00224AX - GavazziAutomation
Torna alla panoramica
Industrial Relays and Sockets
Power relays
CS-30-D-002-24-AX.png
CS30A00224AX
Power Electromechanical Relays series, 30A 277VAC, Soldering terminals, PCB Mounting, DPDT (2 Change Over contacts), Coil voltage 24VAC, ATEX
Specifiche
Rated control supply voltage Us at AC 50HZ
24 V ... 24 V
Rated control supply voltage Us at DC
0 V ... 0 V
Nominal current
30 A