RSLSD024D035IG1 - GavazziAutomation
Retour à l’aperçu
Solid State Relay
DIN rail mount
SSR_RSLS_IG1.png
RSLSD024D035IG1
1-pole SSR + Socket (SPR), DC switching, Operating voltage (Ue): 3 - 30 Vdc, Rated current (Ie): 3.5 Adc, Control voltage (Uc): 15 - 24 Vdc, Packed x10
Prix catalogue
Disponibilité
La quantité minimale pour ce produit est 10
Avez‑vous des questions sur ce produit ? Contactez‑nous
Spécifications
Output switching mode
DC
Number of poles
1
Rated current category
1-5 A-DC
Operating voltage
3 V ... 30 V
Control voltage AC
0 V ... 0 V
Control voltage DC
15 V ... 24 V