RM1E60AA100 - GavazziAutomation
Retour à l’aperçu
Solid State Relay
Panel mount
SSR_RM1E.png
RM1E60AA100
1-pole panel mount SSR, Proportional control (Phase angle), Operating voltage (Ue): 410 - 660 Vac (1400 Vp), Rated current (Ie): 100 Aac, Input: 4 - 20 mAdc, Built-in overvoltage protection
Prix catalogue
Disponibilité
Avez‑vous des questions sur ce produit ? Contactez‑nous
Sélectionner un dissipateur
Spécifications
Output switching mode
Proportional
Number of poles
1
Rated current AC-51
100 A
Operating voltage
410 V ... 660 V