CTD9H32005AXXX - GavazziAutomation
Solid core
CTD 9H.png
CTD9H32005AXXX
Solid core Current transformer 3200A/5A
Spécifications
Rated primary current
3200 A
Output
5 A
Hole diameter
36 mm (1.41 in)
Max busbar width
36 mm (1.41 in)