CTD8S4005AXXX - GavazziAutomation
Retour à l’aperçu
Current Transformers
Split core
CTD 8S.png
CTD8S4005AXXX
Split core Current transformer 400A/5A
Spécifications
Rated primary current
400 A
Output
5 A
Hole diameter
31 mm (1.22 in)
Max busbar width
31 mm (1.22 in)