CTD3X4001AXXX - GavazziAutomation
Solid core
CTD3X.png
CTD3X4001AXXX
Solid core Current transformer 400A/1A
Spécifications
Rated primary current
400 A
Output
1 A
Hole diameter
41 mm (1.61 in)
Max busbar width
51 mm (2.01 in)