CTD2X2501AXXX - GavazziAutomation
Retour à l’aperçu
Current Transformers
Solid core
CTD2X.png
CTD2X2501AXXX
Solid core Current transformer 250A/1A
Spécifications
Rated primary current
250 A
Output
1 A
Hole diameter
24 mm (0.94 in)
Max busbar width
32 mm (1.26 in)