CS30D00248AX - GavazziAutomation
Retour à l’aperçu
Industrial Relays and Sockets
Power relays
CS-30-D-002-24-AX.png
CS30D00248AX
Power Electromechanical Relays series, 30A 277VAC, Soldering terminals, PCB Mounting, DPDT (2 Change Over contacts), Coil voltage 48VDC, ATEX
Prix catalogue
N/A
Disponibilité
Avez‑vous des questions sur ce produit ? Contactez‑nous
Spécifications
Rated control supply voltage Us at AC 50HZ
0 V ... 0 V
Rated control supply voltage Us at DC
48 V ... 48 V
Nominal current
30 A