RP1D350D1 - GavazziAutomation
Zurück zur Übersicht
Solid State Relay
PCB mount
SSR_RP1A.png
RP1D350D1
1-pole PCB mount SSR, DC switching, Operating voltage (Ue): 1 - 350 Vdc, Rated current (Ie): 1 Adc, Control voltage (Uc): 4.25 - 32 Vdc, Packed x10
Listenpreis
Verfügbarkeit
Die Mindestbestellmenge für dieses Produkt beträgt 10
Haben Sie Fragen zu diesem Produkt? Kontaktieren Sie uns
Spezifikationen
Output switching mode
DC
Number of poles
1
Rated current category
1-5 A-DC
Operating voltage
1 V ... 350 V
Control voltage AC
0 V ... 0 V
Control voltage DC
4.25 V ... 32 V