SPDE482403R - GavazziAutomation
Tilbage til oversigt
Power Supplies and UPS
Industrial DIN rail power supply
SPDE482403R.png
SPDE482403R
Switching Power Supply, AC/DC, 240W Three-Phase, 48V, Screw Terminals, IP20, DIN-Rail Mounting, Over-voltage, Over-temperature and Short-circuit Protections, 54x128.8x110mm plastic housing
Listepris
N/A
Tilgængelighed
Har du spørgsmål om dette produkt? Kontakt os
Specifikationer
Rated output voltage DC
48 V
Power output
240 W
Max. output current DC
5 A
Terminal type
Screw connection
Rail mounting possible
Ja
Wall mounting possible
Nej
Degree of protection (IP)
IP20
Width
54 mm
Height
128.8 mm
Depth
110 mm