RPYA002A240 - GavazziAutomation
Tilbage til oversigt
Industrial Relays and Sockets
Industrial relays
IR_RPYA002_.png
RPYA002A240
Industrial Electromechanical Relays series, 10A 250VAC/28VDC, 8 poles, DPDT (2 Change Over contacts), Coil voltage 240VAC
Listepris
Tilgængelighed
Den minimale bestillingsmængde for dette produkt er 20
Har du spørgsmål om dette produkt? Kontakt os
Specifikationer
Rated control supply voltage Us at AC 50HZ
240 V ... 240 V
Rated control supply voltage Us at DC
0 V ... 0 V
Nominal current
10 A