RM1E60AA25 - GavazziAutomation
Tilbage til oversigt
Solid State Relay
Panel mount
SSR_RM1E.png
RM1E60AA25
1-pole panel mount SSR, Proportional control (Phase angle), Operating voltage (Ue): 410 - 660 Vac (1400 Vp), Rated current (Ie): 25 Aac, Input: 4 - 20 mAdc, Built-in overvoltage protection
Listepris
Tilgængelighed
Har du spørgsmål om dette produkt? Kontakt os
Vælg køleplade
Specifikationer
Output switching mode
Proportional
Number of poles
1
Rated current AC-51
25 A
Operating voltage
410 V ... 660 V