RGS1A23D25KKE - GavazziAutomation
Tilbage til oversigt
Solid State Relay
Panel mount
RGS.png
RGS1A23D25KKE
1-pole panel mount SSR, E-layout, Zero-cross switching, Operating voltage (Ue): 24 - 264 Vac (800 Vp), Rated current (Ie): 25 Aac, Control voltage (Uc): 3 - 32 Vdc, Built-in overvoltage protection
Listepris
Tilgængelighed
Har du spørgsmål om dette produkt? Kontakt os
Vælg køleplade
Specifikationer
Output switching mode
Zero cross
Number of poles
1
Rated current AC-51
25 A
Rated current AC-53a
5 A
Operating voltage
24 V ... 264 V
Control voltage AC
0 V ... 0 V
Control voltage DC
3 V ... 32 V