CTD9S15001AXXX - GavazziAutomation
Tilbage til oversigt
Current Transformers
Split core
CTD 9S.png
CTD9S15001AXXX
Split core Current transformer 1500A/1A
Listepris
N/A
Tilgængelighed
Har du spørgsmål om dette produkt? Kontakt os
Specifikationer
Rated primary current
1500 A
Output
1 A
Hole diameter
36 mm (1.41 in)
Max busbar width
36 mm (1.41 in)