CTD6S8005AXXX - GavazziAutomation
Tilbage til oversigt
Current Transformers
Split core
CTD 6S.png
CTD6S8005AXXX
Split core Current transformer 800A/5A
Specifikationer
Rated primary current
800 A
Output
5 A
Hole diameter
52 mm (2.04 in)
Max busbar width
60 mm (2.36 in)